З моменту початку повномасштабного вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року країни-агресорів Російської Федерації на території Росії було зафіксовано сотні нападів на військові комісаріати. Російські чиновники стверджують, що всього було 220 таких подій, і це, зважаючи на все, лише ті випадки, які були висміяні громадськістю.

Докладніше про те, що росіяни почали масово нападати на військкомати, щоб зірвати мобілізацію, повідомляє Обозреватель.

Лише з липня 2023 року сталося 113 нападів, що свідчить про значне збільшення випадків. Цю інформацію розкрила військова розвідка Великобританії за допомогою соціальних мереж.

За словами директора Служби Зовнішньої Розвідки РФ Сергія Наришкіна, західні чиновники нібито стоять за нападами на російські військкомати. На його думку, такі дії росіян є "грою за командою" Заходу.

Водночас британська розвідка зазначає, що збільшення випадків нападів на будинки військових офісів є наслідком загального невдоволення війною серед російського населення. Громадяни країни-терориста побоюються, що кремлівський диктатор Володимир Путін оголосить нову хвилю мобілізації.

Однак на щорічній прес-конференції наприкінці 2023 року глава Кремля запевнив, що Росія не планує проводити другу хвилю мобілізації. Британська розвідка зазначає, що росіяни не вірять цим обіцянкам, тому продовжують підпалювати військкомати.

Читайте також:

Переломний момент у ракетних обстрілах України: що у Путіна пішло не так і що кажуть експерти

Це треба знати: площу знищеного житла, за яке дадуть компенсацію, обмежили

У Кремлі опаде штукатурка: Британія надішле Україні історичну кількість новітніх безпілотників. Їхні тисячі