Заправка ковдри в підковдру не подобається абсолютно нікому, але є простий спосіб, буквально за 5 хвилин це можна зробити легко.

Досвідчені господині рекомендують перед тим, як заправляти ковдру в підковдру, підготувати кілька прищіпок. Вони допоможуть зафіксувати куточки виробів.

Іншими словами, коли "вушко" ковдри опиниться в кутку підковдра, на останній треба встановити два прищіпки. Процедуру треба повторити і з іншими кутами.

Якщо все зробити правильно, то ковдра не збиватиметься. Виріб буде добре зафіксований у чохлі, а процес "одягання" ковдри перестане бути довгим, болісним і стомлюючим.

До речі, існує ще один метод, як заправити ковдру в підковдру швидко та легко. Називається він метод "книжки". Особливо він стане у нагоді тим, у кого ковдру велику чи важку.

Суть методу "книжки": складіть ковдру навпіл, ніби ви закриваєте книгу, потім ще раз навпіл. Вставте прямокутник, що вийшов, в підковдру і акуратно розправте ковдру всередині.

Нагадаємо, що за часів СРСР шили підковдри, в яких по центру розташовувався овальний або ромбоподібний виріз. Таким чином, ковдра з легкістю всовувалася в цей отвір і не виникало жодних проблем для того, щоб дотягнутися до куточків. Зараз виріз розташовується збоку, що істотно ускладнює "одягання" ковдри в підковдру.

Читайте також:

Наснився поганий і страшний сон: що треба зробити, щоб він не справдився

Не навертайте нечисту силу в будинок: що ні в якому разі не можна робити після заходу сонця

Так солодко ви ще не спали: як налагодити сон після повітряних тривог та стресів