Перший рік

Перше, що вам належить зробити - вибрати ділянку, яка добре освітлюється сонцем, і розділити її на 4 грядки, після чого висадити розсаду полуниці на першу грядку.

Другий рік

Наступної осені у вас на руках буде чудова розсада від посаджених рослин. Відберіть найкращі вусики та пересадіть їх на другу грядку. Весь цей час полуниці належить поливати і проводити з нею всі необхідні процедури догляду.

Третій рік

Влітку у вас буде можливість зібрати врожай із першої ділянки, яка обіцяє бути шикарним. Трохи менше ягід ви отримаєте з другого. Крім цього, до ваших завдань на даному етапі входить пересадка розсади з другої грядки на третю.

Четвертий рік

Через 3 роки б матимете приголомшливий урожай. Коли він буде зібраний, заберіть кущики полуниці з першої грядки, після чого землю належить переорати і удобрити, а восени не забудьте заселити четверту грядку розсадою з третьої.

П'ятий рік

Першу грядку варто засадити бобовими або вівсом, а у другій половині червня, після завершення цвітіння, землю необхідно ще раз переорати. Нехай вона «відстоиться» до другої половини серпня, після чого її можна заселити розсадою з четвертої грядки.

Читайте також:

Як виростити абрикос із кісточки, щоб він шикарно плодоносив і дивував урожаєм

Ви можете залишитись без урожаю: чого бояться кабачки і що не можна поряд з ними садити

Баклажани будуть як на підбір: що потрібно додати до лунки, щоб отримати казковий урожай "синеньких"