Про це повідомив Олександр Бородін із 3-ї ОШБр (Третьої окремої штурмової бригади), який поділився подробицями на загальнонаціональному новинному телемарафоні та в соціальних мережах.

У прямій промові Бородін заявив: «Ворог починає застосовувати фосфор. Збільшилося використання КАБів. КАБи – набагато гірше, ніж артилерія. Це авіабомби і по 250 кг, і по півтонни. Це і 50, і більше авіабомбів за добу. Їх дуже багато на такий невеликий плацдарм, який утримується.

І ось зараз застосовується фосфор. За добу була звістка про це.

Це все продовжується. Напруження тільки кастет».

У оновленій заяві штурмовика у соціальних мережах згадується використання окупантами фосфорних снарядів, спеціально призначених для підпалу цистерн з мазутом. Це призвело до поширення отруйного смогу на території коксохімічного заводу.

Авдіївка
Авдіївка

За словами штурмовика, «Окупанти застосовують фосфорні снаряди, від яких відбувається загоряння цистерн із мазутом. Отруйний смог поширюється на всій території (коксохімічного - ред.) заводу.

На сьогодні це - новий "будинок" Третьої штурмової бригади. Нічого не нагадує?

Але наші підрозділи продовжують гідно протистояти супротивникові, ведуть оборону та завдають ворогові рекордних втрат».

Незважаючи на ці складні обставини, третя окрема штурмова бригада залишається стійкою. 15 лютого бригада підтвердила термінову передислокацію для посилення українських військ у районі Авдіївки. Вони повідомили про серйозні ушкодження двох бригад противника на Авдіївському напрямку.

Проте українські захисники стикаються зі складністю «бою на 360 градусів», оскільки росіяни перекидають нові сили до району Авдіївки. Самовідданість та мужність українських підрозділів зберігаються, оскільки вони продовжують протистояти ворогові та завдають значних втрат.

Читайте також:

Буде потужний прорив ЗСУ та звільнення Криму: астролог втішила українців прогнозом

Зовсім "поїхав": призовник прямо до ТЦК почав хвалити Путіна і попередив, що здасть позиції ЗСУ

Мобілізація багатодітних батьків: які є винятки та скільки років має бути дітям