Війна в Україні триває з 2014 року, але лише рік тому українці усвідомили необхідність трансформації обороноздатності країни, зокрема, шляхом створення більш професійної армії з великою кількістю військових. У зв'язку із цим Генштаб зняв рекламний ролик, який закликає вступити до української армії.

Про це інформує у Facebook Генеральний штаб ЗСУ у мережі Facebook, там і опублікували відео. Суть ролика - закликати українців вступати до лав ЗСУ заради захисту держави.

"Приєднатися до лав ЗСУ означає захистити найдорожче для себе: свою країну, своє кохання, своїх рідних, батьків, дітей, свій хліб, свій спосіб життя. Захистити своє майбутнє. Захистити своє. Сьогодні Україна захищає своє. Нові види озброєння, нова техніка, потужна світова підтримка нашої держави разом з українським духом – це реальний шанс перемогти ворога. Реальний шанс захистити своє та жити у вільній країні”, – йдеться у повідомленні до відео.

Соціальний відеоролик, створений збройними силами України, є не лише інформаційним зверненням до населення, а й спробою показати життя солдатів та їхні повсякденні труднощі. Як акторів у ролику використовувалися військові, які передають емоції, досвід та історії прямо з серця бойових дій. Відео закликає українців вступати до лав ЗСУ, демонструючи їм дійсну вартість життя та свободи.

Варто сказати, що вступити до лав ЗСУ може будь-який повнолітній громадянин України. Для цього необхідно звернутися до найближчого територіального центру комплектування та соціальної підтримки. У Генштабі зазначили, що відеоролик створено на волонтерській основі українськими компаніями K&K Group та Starlight Media.

Читайте також: