Керівник Головного управління розвідки Міноброни Кирило Буданов прогнозує, що незабаром наступ росіян, який розпочався у листопаді 2023 року, вичерпається і тоді почнеться хід України. Про це він заявив в ефірі національного марафону

"Зараз триває наступальна операція РФ. Вона розпочалася в листопаді 2023 року. Станом на зараз уже два з половиною місяці, як вона йде. Результати − самі бачите. Сказати, що вони для них якісь великі − ну, точно це буде неправда. На жаль для нас, певне просування в полях у них є. І біля Авдіївки − те, що сталося".

Але, за його словами, це не те, на що розраховували росіяни. Буданов зазначив, що окупанти хотіли якнайшвидше вийти на бар'єрний рубіж по річці Чорний Жеребець у Харківській області та на адмінмежі Донецької і Луганської областей, але зараз "навіть близько до цього нічого немає".

"Але їхній наступ ще продовжується. Десь на початку весни він вичерпається повністю... Зараз хід противника. Він закінчиться, і, я думаю, розпочнеться наш", − підсумував Буданов.

Читайте також:

Вже підтвердив Залужний: ЗСУ збили два найважливіші російські літаки – літаючий штаб і судно-радар

Росіяни моляться і хрестяться: Залужний показав, як "пекельна" М777 б'є по окупантах у будь-яку погоду

Тепер не лише головнокомандувач ЗСУ: Залужний отримав науковий ступінь доктора філософії