15–17 березня 2024 року росіяни обиратимуть Володимира Путіна президентом. Або царем, що доречніше. Саме тому господар Кремля посилює тиск на російську армію в зоні СВО, оскільки прагне якихось перемог перед виборами. Не заперечує цього й українська сторона.

Так, днями начальник служби зв'язків із громадськістю Сухопутних військ ЗСУ Володимир Фітьо в ефірі телемарафону заявив, що російські окупаційні війська продовжують активно наступати на бахмутському, лиманському та куп'янському напрямах.

"Ворог від своїх намірів наступати не відмовився. Продовжує активний наступ, активні наступальні дії по всій смузі оперативного угруповання військ "Хортиця" - Від Куп'янська до Нью-Йорка. Намагається атакувати, просуватися, кидає свіжі сили, не бере до уваги втрати, навіть людські”, - наголосив Фітьо.

Не дивно, що кількість російських обстрілів на лінії фронту зросла на 27%, порівняно з попередньою добою. До речі, якщо порівняти період 14-18 січня з попередніми п'ятиденними періодами, то зростання очевидне.

Крім того, як зазначили у розвідці, за ці п'ять днів кількість втрат військової техніки з боку Росії зросла на 88%, а кількість втрат російських танків – на 95%.

Число втрат у живій силі в окупаційних військах РФ за той же період також зросло на 15%, додають британські аналітики.

У відомстві додали, що ці дані свідчать про стабільне зростання інтенсивності російських наступальних дій по всьому фронту за останні два тижні.

Ключовим фактором, що сприяє активності РФ, повідомляє розвідка, є замерзання ґрунту, що дозволяє краще пересуватися бронетехнікою.

Читайте також:

Шойгу потужно підставив Путіна: "Кинджали", які запускаються Україною, виявилися бракованими

Путін взагалі не розуміє, що відбувається з його авіацією: Пєсков підставив свого господаря і все звалив на Шойгу

У Путіна ноги ще більше почнуть тремтіти: завдано потужного удару по заводу, де виробляли "Панцирі"

Оце його понесло: Лукашенко вже розповів, як поставив на місце весь світ, отримавши "подарунок" від Путіна