Співробітники ТЦК нещодавно провели несподівану перевірку спортивних залів по всій країні, зокрема у Дніпрі, про що повідомляють місцеві Telegram-спільноти.

Про це пише «apostrophe»

На кадрах видно, як військовослужбовці входять до спортзалу, що належить мережі "Режим", озброєні та несучі повістки для відвідувачів.

На відео, знятому відвідувачем спортзалу, видно, як військовослужбовці підходять до людей, щоб доставити повістки. За словами людини, яка зняла відео, співробітники ТЦК проводять перевірки у різних спортивних залах, включаючи FIT4YOU та REGYM, приділяючи особливу увагу тим, хто знаходиться поблизу.

«ТЦКшники ходять по всіх спортивних залах: FIT4YOU, REGYM... Все, що поряд – туди вони і заходять», – каже чоловік.

Подібні інциденти було зареєстровано на Закарпатті, зокрема в Ужгороді, де представники ТЦК провели рейди у спортивних залах 5 грудня. На поширених у мережі відеороликах видно, як люди у військовій формі зі зброєю перебувають у приміщеннях спортзалу, надаючи повістки до суду як відвідувачам, так і тренерам.

Офіційних коментарів та заяв Ужгородського обласного ТЦК та СП щодо рейдів до спортзалів поки не надходило. Характер і ціль цих перевірок залишаються нерозкритими.

Читайте також:

Різке подорожчання м'яса: як змінилися ціни і чого чекати далі

Як швидко розтопити грубку, якщо дрова відволожилися: перевірені способи

Цим рецептом ви довго хвалитися: як приготувати справжню домашню ковбасу з рубаного м'яса та сала