За рік повномасштабної війни повітряна тривога у столиці України, Києві тривала понад 27 днів та небезпека обрушувалася на киян 593 рази. Більше того, ракети летіли у бік України навіть у ті дні, коли з офіційними візитами до Києва приїжджали світові лідери. Не дивно, що зараз у Кремлі бояться, що Зеленський може відплатити їм тією ж монетою та атакувати Москву.

Так, починаючи з січня 2023 року, російські соцмережі почали масово публікувати фото та відео, на яких видно, що на дахах деяких споруд у центрі Москви поблизу Кремля встановили системи ППО. Зокрема комплекси "Панцир-С1" були зафіксовані на даху будівлі міноборони РФ на набережній Фрунзе.

У тому, що Київ здатний ударити по Москві, як російські окупанти б'ють по Києву, припускає і російський опозиційний політик, журналіст та соціолог Ігор Яковенко. Своїми думками він поділився в інтерв'ю Главред .

Посилання :

  • Ігор Олександрович Яковенко (народився 13 березня 1951 року в Москві) – російський журналіст, соціолог, педагог та громадський діяч. Колишній секретар Спілки журналістів Росії, колишній депутат Державної думи. Генеральний директор Національної тиражної служби Голова Профспілки журналістів "Журналістська солідарність".

Він заявив, що у Росії повним ходом готуються до ракетних атак з боку Києва.

Питання лише у можливостях України завдавати таких ударів. А такі можливості вона має, зазначає Яковенко.

"Йде війна, в якій Росія бомбить Київ і намагається його знищити. У Кремлі чудово розуміють, що удари по Москві та військовим об'єктам, яких багато в столиці, це на сьогоднішній день питання можливостей України. Сьогодні Київ має такі можливості, що вже доведено. . Тому Кремль не може не готуватися до ударів по Москві", – заявив російський опозиційний політик.

До речі, у російських пропагандистських ЗМІ нещодавно повідомляли про пролітання над Москвою невідомих безпілотників. Видання The Insider раніше повідомляло, що в деяких районах російської столиці відбувається активна вирубка лісу та розгортання протиповітряної оборони.

Читайте також:

Прийде продавати свої машини: українських біженців, які виїхали за кордон, попередили

Поплавський потрапив у гучний скандал, розповівши дівчині про "вареник"

Це знак із небес: після оголошення про арешт Путіна російську глибинку затопило фекаліями. Відео