Стало відомо, що депутати міськради Новосибірська Василь Стрекалов та Павло Чернишов "перевірили експериментальний спосіб боротьби з льодом на тротуарах". Саме так вони назвали свою витівку з пристроєм, що нагадує вогнемет, на вулицях Новосибірська.

Відео експериментального очищення тротуарів парламентарі опублікували у себе в соцмережах.

На кадрах видно, як за допомогою вогнемета депутатам вдається розплавити кригу вогнем на невеликій ділянці.

"Ми показали нашим жителям, що ми у постійному пошуку, - каже Василь Стрекалов. - Ми налаштовуємо їх на креатив. Ми знайшли ще одне цікаве рішення. Не панацея, але на окремих ділянках можна застосувати!", - прокоментував те, що відбувається, Василь Стрекалов.

При цьому новосибірські депутати не планують зупинятися у пошуках креативних методів боротьби з льодом. Понад те, за словами Василя Стрекалова, місцева влада заохочує населення, якщо ті щось пропонують.

"Ми знайшли ще одне цікаве рішення. Це віброплита, якою асфальт трамбують. Є певна насадка, яка якраз дозволяє лід довбати, не завдаючи шкоди асфальту. Зараз це теж вивчатимемо", - кажуть чиновники.

Зазначимо, що через температурні гойдалки в Новосибірську часто оголошують жовтий рівень небезпеки. Ще б пак, коли дороги в місті сковує льодом, то пересуватися стає дуже небезпечно. Чиновники кажуть, що у Новосибірську є місця, де "вдень сонечко підтоплює, з ранку - заморозки, вода перетворюється на лід". Там пісок і сіль не рятують, тому що вони йдуть вниз, це закони фізики.

Колись жителям міста влада навіть роздавала льодоруби, а також льодоходи для взуття – шипи на резинках.

Читайте також:

Іменини 21 березня: когось привітати з Днем ангела. Чому цього дня не можна варити яйця

Прийде продавати свої машини: українських біженців, які виїхали за кордон, попередили

Поплавський потрапив у гучний скандал, розповівши дівчині про "вареник"

Це знак із небес: після оголошення про арешт Путіна російську глибинку затопило фекаліями. Відео