"Київстар" оголосив про зміну умов використання месенджерів Viber для своїх корпоративних клієнтів. Незважаючи на проблеми, телекомунікаційна компанія підкреслює свою відданість підтримці високої якості послуг зв'язку.

Про це пише «rbc»

"Незважаючи на тривалу війну, Київстар робить все можливе, щоб підтримувати роботу мережі в Україні. Якісні послуги зв'язку та інші сервіси, які допомагають працювати нашим бізнес-клієнтам, залишаються основним пріоритетом компанії", - йдеться у повідомленні компанії.

Коригування тарифів, що набирає чинності з 1 лютого 2024 року, насамперед вплине на вартість відправлення повідомлень Viber для корпоративних клієнтів, які займаються комерційними розсилками.

"З 1 лютого 2024 року збільшується вартість розсилки Viber-повідомлень для корпоративних клієнтів, які здійснюють комерційні розсилки", - зазначають у Київстарі.

«Київстар» запевняє своїх клієнтів, що докладнішу інформацію про ці зміни вони зможуть отримати, звернувшись до особистого менеджера «Київстар» або зателефонувавши за номером 0800 303 466 (дзвінки безкоштовні як з міських, так і з мобільних телефонів в Україні).

Щодо інших послуг, «Київстар» напередодні Нового року уточнив, що не підвищуватиме ціни на мобільний зв'язок та інтернет після кібератаки російських хакерів у грудні 2023 року. Як компенсацію компанія відмовилася від платежів за наступний місяць для своїх абонентів.

Примітно, що передплачені тарифи «Київстар» на 2024 рік перебувають у діапазоні від 125 до 500 гривень, пропонуючи п'ять пакетів послуг для бізнес-клієнтів із вартістю від 200 до 1000 гривень на місяць. «Київстар», як і раніше, орієнтований на адаптацію до економічних та ринкових умов, одночасно розширюючи можливості обслуговування для задоволення потреб своїх бізнес-клієнтів.

Читайте також:

Ви про це дуже пошкодуєте: чому в жодному разі не можна піднімати гроші, знайдені на вулиці

Ось тепер точно доведеться заощаджувати: у когось з українців відберуть житлові субсидії

Ви перетворите автомобіль на сарай на колесах: 10 звичок, від яких потрібно обов'язково відмовитися