Готуємося до зустрічі Нового року, коли, як вірить багато хто, здійснюються найзаповітніші бажання.

Це особливий момент, наповнений енергією, який, згідно з езотеричними вченнями, має унікальну здатність втілювати мрії в реальність. У цей період вважається, що енергетика навколишнього середовища перебуває в стані, який найкраще підтримує виконання наших бажань. Тому щоб повною мірою скористатися цією енергією, давайте підготуємося і виберемо для себе кілька оригінальних способів, як загадати бажання цієї ночі.

Крок 1: Підготовка до Нового Року Перед тим, як поринути у магію новорічної ночі, давайте підготуємося до зустрічі року з чистою душею та звільнимо місце для нових можливостей.

 • Позбудьтеся старих і непотрібних речей. Пройдіться по своєму одязі, кухонним шафам, гаражі або коморі, і позбавтеся всього, що не знадобилося за останній рік.
 • Проведіть генеральне прибирання в квартирі, включаючи найважчі місця.
 • Очистіть телефон від непотрібних контактів, пошту від старих повідомлень, звільніть пам'ять від усього зайвого.

Енергетично важливо також подякувати за рік, що минає, за все позитивне, що він приніс у ваше життя. Дозвольте собі згадати уроки, які ви винесли з різних ситуацій.

Крок 2: Формулювання бажання Один із найважливіших етапів — правильне формулювання бажання. У цей момент, коли час підтискає, важливо заздалегідь продумати, що саме ви хочете.

 • Уникайте використання минулого чи майбутнього часу при формулюванні бажання.
 • Уникайте негативних порівнянь у формулюванні.
 • Замініть "я хочу" на "я бажаю".
 • Уникайте використання частки "не".

Крок 3: Способи загадування бажання

 1. Під бій годинника: Цей класичний спосіб включає написання бажання на листочку, його спалювання, кидання попелу в келих з шампанським і випивання до півночі. Говорять, що бажання, загадані таким чином, особливо часто здійснюються.
 2. Лист Діду Морозу: Поверніться в дитинство і напишіть лист Діду Морозу, висловлюючи свої заповітні бажання. Важливо повірити через цей жест.
 3. Мандариновий спосіб: Любителям символіки новорічних мандаринів підходить цей метод. Почистіть та з'їжте мандарин, встигнувши до ударів півночі.
 4. Ялинкова іграшка: Напишіть своє бажання, сховайте його в найкрасивішу ялинкову іграшку. Витягніть його, коли мрія здійсниться або наступного Нового року.
 5. 12 бажань: Напишіть 12 бажань, складіть їх у банку. На ранок 1 січня витягніть одне бажання — воно обов'язково здійсниться.
 6. Червоний конверт: Підготуйте красивий конверт, напишіть у ньому бажання та закрийте. Не відкривайте його до наступного Нового року або до тих пір, поки мрія не здійсниться.
 7. Розбита тарілка: У новорічну ніч розбийте тарілку на вулиці, вимовляючи заздалегідь сформульоване бажання. Заберіть уламки, щоб ніхто не постраждав.
 8. Намалювати мрію: За день до Нового року намалюйте те, про що ви мрієте. Потім згорніть малюнок, перев'яжіть його червоною стрічкою і повісьте на ялинку. Нехай ваше бажання висить там якнайдовше, перш ніж воно збудеться.

Головне — вірте у свої бажання, використовуйте обраний спосіб із любов'ю та щирістю, і вони обов'язково збудуться!

Читайте також: